Strona główna » Płatności
Hity sklepowe
Statystyka
  • Ilość produktów: 446
  • Ilość kategorii: 134
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 5
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 202969 klientów
  • Sklep działa od: 29-05-2014
Producenci
ADARALEXANDERBESTWAYICOM INTEXMarioinex
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów

PłatnościUmożliwiamy kilka podstawowych sposobów płatności:


1. przelewem zwykłym na konto
2. za pobraniem przy odbiorze
3. płatność punktami

 

Przelew zwykły - jeśli dokonują Państwo przelewu zwykłego zalecanym sposobem jest przelew elektroniczny z konta, jeśli zdefiniują Państwo przelew na nasze konto uprości to przelewanie należności za kolejne zamówienia. Nie polecamy dokonywania przelewów  za pośrednictwem Poczty Polskiej ponieważ ich realizacja trwa bardzo długo. Po złożeniu zamówienia z płatnością przedpłatą na konto Państwa zamówienie ma status oczekujące wpłaty, zawsze po otrzymaniu płatności aplikacja naszego sklepu wysyła e-mail do klienta z informacja o otrzymaniu płatności. Przelewy na nasze konto wpływają w kilku sesjach w ciągu dnia. Staramy się kontrolować wpływy na koncie na bieżąco jeśli przelew wpłynie rano zamówienie jest wysyłane tego samego dnia jeśli przelew wpłynie sesją popołudniową przesyłka jest wysyłana następnego dnia. Jeśli wybierają Państwo taką formę płatności prosimy o dokonywania przelewu jak najszybciej.

Dane do przelewu:

Bank Zachodni WBK Santander
Małgorzata Guziak

Nr konta bankowego: 86 1090 1216 0000 0001 1992 5876


 

Płatność za pobraniem u kuriera  - płatności takiej dokonuje się u kuriera. Warunkiem wydania przesyłki jest dokonanie płatności gotówką. 

Wysyłamy towar za pośrednictwem kuriera Inpost.
 


 


Przejdź do strony głównej