Strona główna1 » Płatności
Statystyka
  • Ilość produktów: 695
  • Ilość kategorii: 134
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 11
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 100948 klientów
  • Sklep działa od: 29-05-2014

Płatności



Umożliwiamy kilka podstawowych sposobów płatności:

1. przez szybki system płatności elektronicznych PayU
2. przelewem zwykłym na konto
3. za pobraniem przy odbiorze
4. płatność punktami
 

PayU - zaletą tego sposobu płatności jest szybkość, bezpieczeństwo i wygoda. Nie trzeba podawać naszych danych oraz numeru naszego konta podczas płatności, wystarczy zalogować się do swojego banku i zatwierdzić wypełniony już formularz. Informacja o dokonanej płatności trafia do nas nawet w ciągu kilku sekund i natychmiast możemy wysłać przesyłkę. PayU współpracuje z większością głównych banków działających na rynku a jeśli Państwa bank nie współpracuje z PayU mogą Państwo dokonać płatności kartą Visa lub Master Card wydana przez ten bank.
Link do płatntości przez PayU otrzymują Państwo w podsumowaniu zamówienia oraz w mailu z potwierdzeniem zamówienia, który może być użyty również w późniejszym czasie jeśli w momencie składania zamówienia nie będą Państwo mogli sfinalizować płatności. Dodatkowo link do płatności znajduje się w historii zamówień widocznej po zalogowaniu się na konto w naszym sklepie.
Jeśli wybiorą Państwo zły bank podczas składania zamówienia z płatnością przez PayU należy zalogować się na swoje konto i kliknąć zapłać przy zamówieniu, które chce się opłacić. Następnie można wybrać z listy właściwy sposób płatności. Klienci niezalogowani nie mają możliwości zmiany banku, ewentualnie w takiej sytuacji mogą Państwo dokonać zwykłego przelewu na nasze konto.

Lista banków i płatności dostępnych przez PayU:
- karta Visa lub Master Card
- mtransfer z mBanku
- MultiTransfer z dawnego MultiBanku
- Płacę z iPKO z Banku PKO BP
- płacę z Inteligo z Inteligo Banku
- Przelew 24 z Banku Zachodniego WBK
- płacę z Alior Bankiem
- płacę z Alior Sync
- płacę z Citi Handlowy
- płać z ING
- Pekao24 Przelew z Banku Pekao
- Millennium - Płatności Internetowe
- Przelew Online Crédit Agricole
- Płać z Nordea
- Przelew z Deutsche Banku
- MeritumBank Przelew
- Paylink Idea z Idea Banku
- Płać z BOŚ
- EuroBank Płatność Online
- Przelew z BPH
(aktualizacja kwiecień 2014, zawsze aktualną listę oraz więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.payu.pl )

PayU przyjmuje płatności przez karty oraz szybkie przelewy z polskich banków. Jeśli posiadają Państwo konto / kartę w banku zagranicznym zalecamy korzystanie z PayPal, który jest międzynarodowym systemem.

Przelew zwykły - jeśli dokonują Państwo przelewu zwykłego zalecanym sposobem jest przelew elektroniczny z konta, jeśli zdefiniują Państwo przelew na nasze konto uprości to przelewanie należności za kolejne zamówienia. Nie polecamy dokonywania przelewów  za pośrednictwem Poczty Polskiej ponieważ ich realizacja trwa bardzo długo. Po złożeniu zamówienia z płatnością przedpłatą na konto Państwa zamówienie ma status oczekujące wpłaty, zawsze po otrzymaniu płatności aplikacja naszego sklepu wysyła e-mail do klienta z informacja o otrzymaniu płatności. Przelewy na nasze konto wpływają w kilku sesjach w ciągu dnia. Staramy się kontrolować wpływy na koncie na bieżąco jeśli przelew wpłynie rano zamówienie jest wysyłane tego samego dnia jeśli przelew wpłynie sesją popołudniową przesyłka jest wysyłana następnego dnia. Jeśli wybierają Państwo taką formę płatności prosimy o dokonywania przelewu jak najszybciej.

Nr konta bankowego: 86 1090 1216 0000 0001 1992 5876, Bank Zachodni WBK Santander

Płatność za pobraniem u kuriera  - płatności takiej dokonuje się u kuriera. Warunkiem wydania przesyłki jest dokonanie płatności gotówką. Jeśli zamawiają Państwo dostawę kurierem na palecie gdzie konieczny będzie samochód z windą do rozładunku, płatność za pobraniem nie będzie możliwa ponieważ kurierzy DPD nie mają samochodów z windami i w takiej sytuacji korzystamy z usług Poczty Polskiej, która dostarcza palety samochodami z windą ale niedostępna jest usługa pobrania płatności.
Przy płatności za pobraniem nie jest dostępna dostawa do paczkomatu Inpost


 


Przejdź do strony głównej
Producenci
ADARALEXANDERBESTWAYBOTANIQUEDABUREVELINEICOM INTEXJOANNAKHADIKTCLONDAMarioinexMARIONREVLONTREFLWELLA
Hity sklepowe
Bestsellery
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS